Header Background Image

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza‑Radeckiego

 »  Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza‑Radeckiego

Już po raz kolejny w Klinice Nefrologii Pediatrycznej USK ul. Borowska odbyło się uroczyste ”Pasowanie Pierwszoklasisty”

3.09.2018 Manuel Polak „długoletni” pacjent kliniki został uczniem I klasy.

Przy dźwiękach piosenki „Pierwszaczek” w obecności wszystkich uczniów przebywających w oddziale oraz w obecności wzruszonej mamy został uroczyście pasowany na ucznia .Otrzymał „Wielki róg obfitości ”wraz z życzeniami zdrowia i sukcesów w nauce .Wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki i słodycze .Uczniowie wspominali swój pierwszy dzień w szkole. Było wesoło i miło.

Imprezę zorganizowała I.Trypka i M.Stupnicka przy współudziale rodziców Manuela[zakup słodyczy].

Opracowała Małgorzata Stupnicka

Skip to content