Zespół Szkół nr 12 w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej

ZGODA NA PUBLIKACJĘ WIZERUNKU DZIECKA NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY


W Zespole Szkół nr 12 w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu nauczyciele, dzieci i rodzice tworzą społeczność. Nasi nauczyciele, rodzice mogą na bieżąco fotografować ważne chwile z życia naszych podopiecznych. Zdjęcia te pozwalają nam tworzyć społeczność wokół naszej placówki i przygotowywać wychowanków do życia w społeczeństwie.

Chcielibyśmy móc publikować te zdjęcia w Internecie, w celu komunikowania informacji o naszej placówce i jej osiągnięciach. Celem publikacji zdjęć jest promowanie działalności placówki oraz osiągnięć i zainteresowań uczniów. Dzięki temu większa ilość rodziców oraz bliskich dzieci będzie miała dostęp do wydarzeń z ich życia, a same dzieci będą mogły zobaczyć siebie w Internecie w interakcji związanej z naszą społecznością i edukacją, co może mieć pozytywny wpływ na ich rozwój i poczucie wartości.

Z uwagi na obowiązujące regulacje ochrony danych osobowych (tzw. RODO), abyśmy mogli publikować wizerunek Twojego dziecka w powyższych mediach potrzebujemy, wyrażenia przez Ciebie stosownej zgody.

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę pisząc na adres e-mail sekretariat@zs12.edu.pl lub składając pismo w Sekretariacie placówki. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania danych realizowanego przed jej wycofaniem.